Data wyjazdu
Data wyjazdu
Dwie stacje ładowania2x 22kWDostęp przez aplikację

Stacja ładowania samochodów Rowy

Naładuj swoje auto elektryczne nad morzem


Zabrakło energii w akumulatorach Twojego samochodu? To na szczęście nie jest już problem! Jeżeli jesteś w Rowach lub najbliższych okolicach, i poszukujesz stacji ładawania samochodów elektrycznych, zapraszamy do Rosa Style, na ulicę Kapitańską 18 w Rowach. Posiadamy na terenie obiektu dwie nowoczesne, łatwe w obłudze, bezpieczne i ładowarki Power EV o mocy 22kW każda, z dostępem przez aplikację mobilną do zarządzania i sterowania procesem ładowania.

Stacja ładowania Rowy - pytania i odpowiedzi

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie możliwości ładowania samochodów elektrycznych w Rowach - sprawdź najczęstsze pytania i odpowiedzi, które znajdziesz w poniższym FAQ.

W nadmorskich Rowach (pomorskie) możliwość ładowania samochodów elektrycznych udostępnia nasz ośrodek Rosa Style. Dostępne są dwie bezpieczne i łatwe w obsłudze stacje ładowania samochodów elektrycznych Power EV®, z pomocą których łatwo naładujesz swoje auto, aby po wypoczynku w naszych apatamentach, spokojnie ruszyć w dalszą podróż.

Aktualny cennik ładowania jest dostępny po wybraniu naszej stacji ładowania w aplikacji PowerEV.

Aplikacja PowerEV na urządzenia z systemem Android dostępna jest w sklepie Google Play pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.powerev, natomiast dla urządzeń z systemem iOS w App Store: https://apps.apple.com/pl/app/power-ev/id1477819459?l=pl.

Stacja ładowania samochodów elektrycznych w Rowach dostępna jest codziennie od godziny 8:00 do godziny 22:00, od końca kwietnia do końca września.


Czekamy na Ciebie!

Masz pytania odnośnie naszych apartamentów, szukasz przyjemnego miejsca na wypoczynek?
Zadzwoń do nas i zarezerwuj apartament dla siebie!

Jak dojechać?
Stacja ładowania
Rosa Style na Facebook
Rosa Style na Instagram