Data wyjazdu
Data wyjazdu
KlimatyzacjaKlimatyzacjaAneks kuchennyAneks kuchennyPodgrzewany basenPodgrzewany basenPlace zabawPlace zabawSaunaSauna

Poznaj nas bliżej Zapraszamy!

Dbamy o każdy detal wpływający na jakość Twojego odpoczynku


Projektując Rosa Style od samego początku mieliśmy na uwadze każdy, nawet najmniejszy detal mogący wpłynąć na efekt końcowy, którym miał być wypoczynek Naszych Gości na najwyższym poziomie. Dołożyliśmy starań, aby tak właśnie się stało. Dowiedź się więcej o tym, kto zaprojektował nasz obiekt, kto brał udział w jego tworzeniu, i co będzie do Twojej dyspozycji w jego wnętrzu w czasie odpoczynku w apartamentach Rosa Style Rowy.

Projekt architektonicznyProjekt architektoniczny ev architects

ev architects

Za projekt naszego obiektu odpowiada Pracownia EV Architects, która jest zespołem zgranych, kreatywnych ludzi, którzy od kilkunastu lat starają się odpowiadać na różnorodne potrzeby Inwestorów.

Więcej:

Projekt budowlanyProjekt budowlany ABProject Józef Latanowicz

Projekt budowlany naszego obiektu został przygotowany przez firmę ABProject Józef Latanowicz zajmującą się kompleksowym przygotowaniem, projektowaniem i nadzorowaniem inwestycji.

OgrodzenieOgrodzenie Krusz Bau

Krusz Bau

O prywatność na terenie obiektu dbają ściany oporowe z betonu architektonicznego dostarczone i zamontowane przez firmę Krusz Bau.

Więcej:

MebleMeble ZAJC

ZAJC

Doskonały wygląd mebli w naszych apartamentach gwarantowany jest przez precyzyjne, ręczne wykonanie doświadczonych specjalistów firmy ZAJC Unique Handmade Furniture.

Więcej:

Meble tapicerowaneMeble tapicerowane Śliwocki

Śliwocki

Wyjątkowe, ręcznie robione, ale nawiązujące do najnowszej mody i tradycyjnego stylu meble tapicerowane w naszych apartamentach pochodzą od polskiej firmy z tradycjami - Śliwocki Home.

Więcej:

Płyty indukcyjne, bateriePłyty indukcyjne, baterie Franke

Franke

Stylowe i niezawodne płyty indukcyjne oraz baterie kuchenne w aneksach dostarczone są przez szwajcarskiego lidera trwałych i funkcjonalnych rozwiązań - firmę Franke.

Więcej:

ZlewozmywakiZlewozmywaki Blanco

Blanco

Zlewozmywaki Blanco to symbol doskonałego wzornictwa i obróbki materiałów, oraz kilkudziesięcioletniego doświadczenia w dziedzinie zlewozmywaków do kuchni.

Więcej:

Czajniki elektryczneCzajniki elektryczne Smeg

Smeg

W każdym apartamencie szybkie, bezpieczne i niezawodne czajniki Smeg ze stali nierdzewnej o dużej pojemności i bezprzewodowym dzbanku.

Więcej:

Garnki i sztućceGarnki i sztućce Gerlach

Gerlach

Garnki i sztućce dostarcza firma Gerlach, która przez ponad dwa wieki tradycji łączy ponadczasowoą elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów docenianych licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

Więcej:

Panele podłogowePanele podłogowe Arbiton

Arbiton

Na podłogach naszych apartamentów miejsce znalazły najwyższej jakości winylowe panele, dostarczane przez jednego z czołowych europejskich producentów rozwiązań podłogowych, markę Arbiton.

Więcej:

Kabiny prysznicoweKabiny prysznicowe Radaway

Radaway

Przestronne i wygodne kabiny prysznicowe cechujące się subtelną elegancją oraz wizualną lekkością dostarczyła firma Radaway, ekspert w dziedzinie kabin prysznicowych.

Więcej:

Umywalki i toaletyUmywalki i toalety HushLab

HushLab

Umywalki i toalety zostały zaprojektowane przez polską firmę HushLab, stworzoną w oparciu o 20 letnie doświadczenia w pracy z polskimi architektami i projektantami wnętrz.

Więcej:

KosmetykiKosmetyki Rituals

Rituals

Odśwież się i nabierz energii przez cały pobyt dzięki luksusowej gamie kosmetyków dostarczanych dla naszych Gości przez cenioną, holenderską firmę Rituals.

Więcej:

WykładzinyWykładziny Ege

Ege

Wykładziny podłogowe na korytarzach wyprodukowane zostały przez duńską firmę Ege Carpets, która jest jedynym producentem wykładzin który posiada certyfikat Cradle to Cradle na wszystkie swoje produkty.

Więcej:

Meble ogrodoweMeble ogrodowe Pedrali

Pedrali

Najwyższej jakości meble ogrodowe znajdujące się na tarasach i balkonach apartamentów pochodzą z renomowanej włoskiej firmy Pedrali, produkującej moble od 1963 roku.

Więcej:

BasenBasen Basen Pool Świta

Basen Pool Świta

Nasz basen z podgrzewaną wodą gwarantuje przyjemny odpoczynek bez względu na pogodę dzięki firmie Basen Pool Świta, budującej profesjonalne baseny od ponad 30 lat.

Więcej:

LeżakiLeżaki Nardi

Nardi

Wygodne leżaki znajdujące się przy basenie zostały zaprojektowane i wykonane przez włoską firmę Nardi, zajmującą się tworzeniem wyjątkowych mebli ogrodowych.

Więcej:

Place zabawPlace zabaw Saternus

Saternus

Dwa place zabaw zostały dostarczone przez firmę Saternus, specjalizującą się w kompleksowym projektowaniu, produkcji oraz wykonawstwie placów zabaw jak i terenów rekreacyjno sportowych.

Więcej:

Bezpieczna nawierzchniaBezpieczna nawierzchnia Safeplay

Safeplay

Atestowana nawierzchnia amortyzująca potencjalny upadek z przyrządów zabawowych z wysokości do 3m dostarczona została przez firmę Safeplay.

Więcej:


Czekamy na Ciebie!

Masz pytania odnośnie naszych apartamentów, szukasz przyjemnego miejsca na wypoczynek?
Zadzwoń do nas i zarezerwuj apartament dla siebie!

Jak dojechać?
Stacja ładowania
Rosa Style na Facebook
Rosa Style na Instagram